Zabawki erotyczne dla opornych

Temat zabawek seksualnych nie jest już tematem tabu. Łatwo jest rozmawiać o tym między przyjaciółmi i w biurze – bez zahamowań – ponieważ stały się one częścią naszego życia seksualnego.

Zabawki erotyczne dla opornych

Nie ma nic złego w cieszeniu się samotnością lub z partnerem. W odniesieniu do zabawek seks-zabawek jest z pewnością dużo ciekawości, chęć doświadczenia swoich możliwości osiągania maksymalnej przyjemności, odkrywania swoich ciał. Jeśli pomyślimy, że zaledwie 30 lat temu, przemysł rozrywkowy dla dorosłych był kompletnym przywilejem chłopców i opierał się na sprzedaży VHS najpierw, a potem DVD, głównie w sklepach z artykułami z seksem, a następnie również drogą pocztową…. Potem na szczęście wszystko się zmieniło. Dzięki pojawieniu się Internetu, konsumpcja przedmiotów i materiałów związanych ze światem rozrywki dla dorosłych również stała się kobieca.

Aby potwierdzić tę tendencję do włączania do naszego życia seksualnego wibratorów, dildo, klasycznych masturbatorów, Sextoys dla pary, istnieją dane jednego z najważniejszych e-commerce i znanych w Polsce na sprzedaż zabawek seksualnych: ZNANELEKI.PL

Kto kupuje zabawki seksualne?

Według danych zebranych można grupować trendy konsumenckie tworząc trzy profile konsumentów (dane zaktualizowane do października 2018 roku):

  1. Mężczyzna, w średnim wieku około 40 lat, ukończył studia, ze średnią zdolnością wydatkową, ma tendencję do prostoty, ponieważ kupuje produkty takie jak stymulatory pochwy lub bielizna damskich rozmiarów.
  2. Kobieta w średnim wieku 35 lat, z dyplomem lub dyplomem ukończenia studiów i dużą zdolnością nabywczą, na różne zakupy, nowe produkty, technologiczne i seksowne sukienki i produkty do wykorzystania w parach.
  3. Młoda kobieta, średni wiek 25 lat, wysoki poziom wykształcenia, możliwość średnich/niskich wydatków, otwarta na wiadomości, ale także zainteresowana poprawą sprawności seksualnej, w przypadku indywidualnych zakupów określonych produktów lub środków wspomagających, takich jak smary i prezerwatywy.

Projektowanie zabawek dla kobiet i mężczyzn

Przede wszystkim falli, Strap On, anal plug, prostata lub stymulatory pochwy jak Satisfyer, przedmioty wykonane z miękkich materiałów silikonowych jak Elegance by Toyz4Lovers, ale także przedmioty „mimetyczne” jak tenga czy światło ciała.

Tradycyjne zabawki seksualne

Realistyczne Real Raptur fouls, Magic Tales wibratory królika, klasyczne wibratory, Candy Pie typu stymulatory pochwy z Toyz4Lovers. Dzięki takim gadżetom nie doprowadzisz nigdy do nudy w związku, a to jest chyba najgorsze.

Zabawki dla pary

Piloty zdalnego sterowania, smary, pierścienie falliczne, elementy BDSM (bondage) i inne szczególne zabawki seksualne, takie jak zestawy dla par lub partnerów.

Na znajdziesz wszystko, w tym produkty, które mogą zaspokoić nawet najbardziej wyjątkowe życzenia i ciekawostki 😉 Ale chodźmy krok po kroku, ponieważ na tym mega seksownym sklepie internetowym naprawdę musisz się zgubić. Strona posiada kilka kategorii dedykowanych dla publiczności, które można wybierać w obszarach makro: dla mężczyzn, kobiet i par. To z pewnością pozwoli ci lepiej orientować się w terenie. Możesz zdecydować, czy dać sobie sojusznika dla swoich solowych gier erotycznych, czy też chcesz, by gadżet został użyty razem z partnerem. Arkusze informacyjne są kompletne – co jest bardzo przydatne zwłaszcza w przypadku pierwszego zakupu – i są opatrzone objaśniającymi obrazami. Do Państwa dyspozycji jest również super dyskretny zespół obsługi klienta, który udzieli wszelkich dodatkowych informacji i porad dotyczących produktów. Ponadto wszystkie produkty sprzedawane na są bezpieczne, ponieważ są wykonane z materiałów gwarantujących komfortowe i długotrwałe użytkowanie.

Dostawy są gwarantowane w ciągu 24 godzin po wysyłce zamówienia (z wyjątkiem wysp), więc możesz kontynuować zakupy w ostatniej chwili! Opakowania są anonimowe, bez żadnych znaków, które mogłyby wskazywać zawartość, aby zapewnić dyskretne dostarczenie … Bo ok, że nikt już nie wstydzi się ich używać, ale z pewnością nie mówimy nikomu, że nasze stosunki seksualne obejmują również używanie przedmiotów erotycznych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *