Znaczenie seksu dla kobiety a mężczyzny

O różnicach między mężczyzn i kobiety powstały już setki publikacji, jak również krótkie artykuły. Jest to temat, który ostatnio wprowadzone odwołanie, a także jest bardzo zmęczony. Będziemy nie go informacji dlaczego jest mniej skomplikowany dla jednego, aby przejść do garażu lub innym znaleźć w lodówce masło, jeszcze normalnie z pewnością koncentrujemy się na dokładnie jak te wyróżnienia zmaterializować się każdego dnia, a także jak życie niepotrzebnie ze względu na nich. Szczególnie, w szczególności w seks.

różnicę między kobietą i mężczyzną

Faceci są z Marsa, kobiety z Wenus

Różnice pomiędzy kobiety i mężczyźni są pojawiające się cały czas, w każdym po drugie. Kobieta jak i mężczyzna mojego życia, biorąc pod uwagę świata i wszystko wokół z innego punktu widzenia. Z lekka przesada możemy twierdzić, że dokładnie co się widzi, inne z pewnością nigdy nie zobaczą, a także na odwrót. Z tego powodu mówi się, że „mężczyźni i kobiety są z różnych światów”, jednak rozumiemy w tych chwile w scenariuszach gdzie różnica w efekt, a także różne inne jednej robi coś, które nie ma sensu do nas, możemy zrobić używać oznaczenia dla niego z pet, a także innych imperium…

Pogardliwe postaw, a także negatywny do innej płci dostaje się na założeniu, że to, co jest dla nas jasne, inne ma podobnie być jasne. Więc mu nie tylko zazwyczaj zrozumiał, dlaczego chcemy coś, dlaczego coś trapi nas, dlaczego chcieliśmy coś zrobić, różnych innych lub odwrotnie, ale również zachowanie 2 węgierski znaczenia według motywu i uważają nas, które tylko on może myśleć inaczej.

Partnerstwo

Koncepcja „tylko to, co widzę jest pozorna, to nie trzeba opisywać” pojawia się na wszystkich obszarach partnerstwa. Ja ich teraz do zilustrowania wybieram seks. Po prostu wziąć łatwa rzecz, jak wielu ludzi nie łączyć we wszystkich lub bardzo lekko podpowiedź do swojego towarzysza, dokładnie to, co z pewnością chcesz zrobić podczas kochania się robią, czyli, jak również tak, jakby to nie pasuje, zaczyna być brane pod uwagę również, obojętny, itp. W ten sposób, często po prostu faktycznie miał pojęcia, co chcielibyśmy, co robisz dobrze.

Entuzjastyczne początki

Na przykład jeśli mam partnera, który już miał dodatkowe kobiet, to myślę, że musi być „wielkim entuzjastą”, a także „wie, że to, co kobieta wymaga”. , Gdy jej nie ma, to sugeruje, że nie zamierza zaoferować go do mnie, więc nie jest konieczne dla niego stan. Ale co to wskazać „Fantastyczny entuzjastów”? Ewentualnie byliśmy zszokowani, że każda kobieta, zgodnie z tą definicją reprezentuje coś zupełnie innego. Jeden miękki, łagodny, wrażliwe chwilę kiedy lubi gry wstępnej, do 3-ciej kiedy przebywa, jasne, dla jednego, jak Kiedy kochasz, mówienie o swoich marzeniach, nawet więcej byłoby wręcz przeciwnie, nie może zająć się i tak dalej. Chodzi o to, że to, co my, jak wszyscy wiemy, jak i po prostu nas i również inne nie zrozumieć. I aż do jego mama nie może spełnić. Naturalnie, niniejsze rozporządzenie dotyczy zarówno kobiet jak i mężczyzn.

Koncepcja, że po jednym lub powie coś, należy rozważyć, zbyt, tak, jakby miał mówiłem / i, dodatkowo może się zdarzyć w scenariuszach, gdzie możemy współdziałać, czy to miłość czy inaczej, jestem długi okres czasu nie wiedziała, jak możesz zająć się okoliczności, gdy zasugerowałem, że ja byłby z pewnością głodujących na seks , a także mój kumpel stwierdził, że jest zmęczony. Od razu zacząłem się, przy założeniu, co jest nieprawidłowe, i zajęło mi bardzo długo przed wierzyłem, że mówiąc, że on jest zmęczony, wierzy, że to tylko, że chce odpocząć, a także że nie. I Zobacz, to dosłownie to itp. Celowo dbać o ich połączenie, odrzucone pracy okoliczność, kiedy czujesz się czy i też zapytać swojego towarzysza, co to oznacza w rzeczywistości. Może być zdumiony dokładnie to, co można uzyskać z niego…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *